English version of this page

Det teologiske fakultetssekretariat (FAKSEKR)

Postadresse Postboks 1023 Blindern, 0315 Oslo
Besøksadresse Blindernveien 9
Domus Theologica
0371 Oslo
Telefon +47 22850300
E-post admin@teologi.uio.no
Stedkode 110010

Ansatte

Listen inneholder 52 ansatte.
Navn Telefon E-post Emneord
Aag, Erlend erlend.aag@sp.uio.no
Aalvik, Tina Nypan tinanaa@student.teologi.uio.no
Aas, Inger Johanne Universitetslektor i.j.aas@teologi.uio.no
Aasen, Eilert Vitenskapelig assistent eilerta@student.teologi.uio.no
Ausland, Ina Rådgiver +47 22850313 i.m.ausland@teologi.uio.no Forskerskoler, Forskerutdanning, Forskningsadministrasjon, Arrangementer
Berge, Kåre Professor kare.berge@teologi.uio.no
Bolstad, Adrian Sulemana Student adriansb@student.teologi.uio.no
Bullen, Peter Lund peterlbu@student.teologi.uio.no
Christoffersen, Svein Åge s.a.christoffersen@teologi.uio.no Systematisk teologi, Etikk, Hermeneutikk, Religionsfilosofi
Christophersen, Heidi Anne Camilla Seniorrådgiver +4722855791 heidi.christophersen@teologi.uio.no Studieadministrasjon, Læringsmiljø, Studiekvalitet, Kvalitetssystem, Evaluering, Regelverk, Statistikk, Analyse, Opptak
Dokken, Johanne Brovig Konsulent johanbdo@student.teologi.uio.no
Døsvik, Alex Ramstad Student alexrd@student.teologi.uio.no
Eidberg, Mathias H. Kommunikasjonsansvarlig 22850307 40222579 (mob) m.h.eidberg@teologi.uio.no Kommunikasjon, Pressekontakt, Markedsføring, Studentrekruttering, Medieovervåkning, Alumnus, Forskningsformidling
Eriksen, Helene Lunder Student hele@student.teologi.uio.no
Feinberg, Lynn Claire Student lynncf@student.teologi.uio.no
From, Erlend Hovdkinn Student +47 95934193 e.h.from@teologi.uio.no Religionshistorie, Humanisme, Religionssosiologi, Sekularisme og sekularitet
Furehaug, Marita Lindberg Universitetslektor maritalf@student.iln.uio.no
Gjørva, Ingunn Maria Seniorrådgiver forskning +47-22850347 +47 90 92 19 76 (mob) i.m.gjorva@teologi.uio.no Forskningsadministrasjon, Ekstern finansiering, Cristin
Guthus, Elisabet Yrwing Universitetslektor e.y.guthus@teologi.uio.no
Halvorsen, Theodor Student theodoha@student.teologi.uio.no
Handberg, Hege Rådgiver +47-22850331 hege.handberg@teologi.uio.no Forskerutdanning, Ph.d., Kvalitetssystem, Regelverk, Disputas
Hanserud, Sigurd Førstekonsulent sigurd.hanserud@teologi.uio.no
Hjorthaug, Torbjørn Backer Universitetslektor t.b.hjorthaug@teologi.uio.no
Hofseth, Liv Marie Student livmho@student.ifikk.uio.no
Jarsve, Runa Kommunikasjonsansvarlig +47 22 84 41 39 +47 94 13 78 05 (mob) runa.jarsve@sp.uio.no
Jeanrond, Werner G. w.g.jeanrond@teologi.uio.no Systematisk teologi
Killingstad, Thomas Student thomakil@student.teologi.uio.no
Lange, Lars Ulrik Verle Konsulent l.u.v.lange@teologi.uio.no
Lehn, Caroline Førstekonsulent +47 22850346 caroline.lehn@teologi.uio.no Infosenter, Kommunikasjon
Leirvik, Oddbjørn Birger +47 22850363 +47 97173541 o.b.leirvik@teologi.uio.no Interreligiøse studier, Systematisk teologi, Islamske studier, Interreligiøse dialog, Humanisme, Hermeneutikk, Moderne religionskritikk, Arabisk
Løvdal, Pauline Østland Seniorkonsulent +47 22850303 p.o.lovdal@teologi.uio.no Studieadministrasjon, Studieveiledning, Eksamen, Læringsmiljø, Tilrettelegging
Martein, Karl Eugene Bergh Konsulent kemartei@student.teologi.uio.no
Midtlid, Marie Ringsby Seniorkonsulent +47 22850325 m.r.midtlid@teologi.uio.no Kommunikasjon, Studentrekruttering, Forskningsformidling, Infosenter, Arrangementer
Moxnes, Halvor +47 22850318 +47 90661217 halvor.moxnes@teologi.uio.no Det nye testamente, Den historiske Jesus, Hermeneutikk, Kjønn seksualitet og religion, Maskulinitet
Norheim, Brynjulv Seniorrådgiver +47 22850367 +47 45021976 (mob) brynjulv.norheim@teologi.uio.no Etter- og videreutdanning (EVU), Prosjektledelse, Fleksibel læring, Canvas, Universell utforming, IKT og læring, AV-tjenester
Norheim, Simon Johannes s.j.norheim@teologi.uio.no
Opsahl, Heidi Anita Seniorkonsulent +47 22850396 h.a.opsahl@teologi.uio.no Personaladministrasjon, Arkiv, ePhorte
Rajpoot, Osamah Seniorkonsulent +47 22840878 osamah.rajpoot@teologi.uio.no Eksamen, Studieveiledning, Internasjonal koordinator, Masteropptak, Nettredaktør
Reedtz, Sigve Thorbergsen Student sigvetr@student.teologi.uio.no
Roloff, Carola Professor carola.roloff@teologi.uio.no
Salomonsen, Renate Cecilie Seniorrådgiver +47 22850306 +47 99026818 (mob) r.c.salomonsen@teologi.uio.no
Schjerverud, Bjørn Erik Høvik Seksjonssjef +47 22850308 +47 48111216 (mob) b.e.h.schjerverud@teologi.uio.no Administrativ ledelse, Studieveiledning, Valg, Regelverk, Studieplaner, Studieadministrasjon, Godkjenning
Selnes, Rune Senioringeniør +47 22850302 +47 93227079 (mob) rune.selnes@teologi.uio.no Nettredaktør, Nettpublisering, IT-tjenester, Lokal-IT, Sosiale medier
Soltvedt, Karina karisolt@student.teologi.uio.no
Svare, Helge Professor II helge.svare@teologi.uio.no
Svendsen, Mathias Jensen Student mathijs@student.teologi.uio.no
Syeda, Amna Arshad Student amnas@student.teologi.uio.no
Urbye, Tone Seniorkonsulent +47 22850304 tone.urbye@teologi.uio.no Eksamen, Studieadministrasjon
Vikøren, Sunniva Student sunnivvi@student.teologi.uio.no
Vold-Sarnes, Tone Fakultetsdirektør +47 22850309 48263522 tone.vold-sarnes@teologi.uio.no Administrativ ledelse, Strategi
Windelstad, Magnus magnus.windelstad@teologi.uio.no
Ytterbøe, Vegard Ree Student v.r.ytterboe@teologi.uio.no