English version of this page

Det teologiske fakultetssekretariat (FAKSEKR)

Postadresse Postboks 1023 Blindern, 0315 OSLO
Besøksadresse Blindernveien 9
Domus Theologica
0371 Oslo
Telefon +47 22850300
E-post admin@teologi.uio.no
Stedkode 110010

Ansatte

Listen inneholder 40 ansatte.
Navn Telefon E-post Emneord
Aalborg, Frida Strøyer fridaaal@student.teologi.uio.no
Aalvik, Tina Nypan tinanaa@student.teologi.uio.no
Aasen, Eilert eilerta@student.teologi.uio.no
Ausland, Ina Marie Seniorkonsulent +47 22859208 i.m.ausland@teologi.uio.no
Bullen, Peter Lund peterlbu@student.teologi.uio.no
Christoffersen, Svein Åge Professor emeritus s.a.christoffersen@teologi.uio.no Systematisk teologi, Etikk, Hermeneutikk, Religionsfilosofi
Christophersen, Heidi Anne Camilla Seniorrådgiver +4722855791 heidi.christophersen@teologi.uio.no Studieadministrasjon, Læringsmiljø, Studiekvalitet, Kvalitetssystem, Evaluering, Regelverk, Statistikk, Analyse, Opptak
Duhovic, Irma Holmelid Konsulent +47 22850371 i.h.duhovic@teologi.uio.no
Eggen, Nora Sunniva +47 22854830 n.s.eggen@ikos.uio.no
Eidberg, Mathias H. Kommunikasjonsansvarlig 22850307 m.h.eidberg@teologi.uio.no Kommunikasjon, Pressekontakt, Markedsføring, Studentrekruttering, Medieovervåkning, Alumnus, Forskningsformidling
Eriksson, Kristin Skarning k.s.eriksson@teologi.uio.no
Flaskerud, Ingvild +47 22850324 +4791792519 (mob) ingvild.flaskerud@teologi.uio.no
Gjørva, Ingunn Maria Seniorrådgiver forskning +47-22850347 i.m.gjorva@teologi.uio.no Forskningsadministrasjon, Ekstern finansiering, Cristin
Grette, Anne Guro Nesteby Førstesekretær a.g.n.grette@teologi.uio.no
Halvorsen, Theodor Student theodoha@student.teologi.uio.no
Handberg, Hege Rådgiver +47-22850331 hege.handberg@teologi.uio.no Forskerutdanning, Ph.d., Kvalitetssystem, Regelverk, Disputas
Hanserud, Sigurd Konsulent sigurd.hanserud@teologi.uio.no
Hofseth, Liv Marie Student livmho@student.ifikk.uio.no
Jarsve, Runa Kommunikasjonsansvarlig +47 22 84 41 39 +47 94 13 78 05 (mob) runa.jarsve@sp.uio.no
Lange, Lars Ulrik Verle Konsulent l.u.v.lange@teologi.uio.no
Lehn, Caroline Student carolle@student.teologi.uio.no
Lægreid, Jens Konsulent +47 22845748 jensla@student.teologi.uio.no
Løvdal, Pauline Østland Førstekonsulent +47 22850303 p.o.lovdal@teologi.uio.no Studieadministrasjon, Studieveiledning, Eksamen
Midtlid, Marie Ringsby Førstekonsulent +47 22850325 m.r.midtlid@teologi.uio.no Kommunikasjon, Studentrekruttering, Forskningsformidling, Infosenter, Arrangementer
Midttun, Jørund Østland j.o.midttun@student.jus.uio.no
Moxnes, Halvor +47 22850318 +4790661217 (mob) +47 90661217 halvor.moxnes@teologi.uio.no Det nye testamente, Den historiske Jesus, Hermeneutikk, Kjønn seksualitet og religion, Maskulinitet
Nasser, Tahir tahirn@student.teologi.uio.no
Nordtun, Ellen Student ellen.nordtun@teologi.uio.no
Norheim, Brynjulv Seniorrådgiver +47 22850367 +47 45021976 (mob) brynjulv.norheim@teologi.uio.no Etter- og videreutdanning (EVU), Prosjektledelse, Fleksibel læring, Fronter, Universell utforming, IKT og læring, AV-tjenester
Opsahl, Heidi Anita Seniorkonsulent +47 22850396 h.a.opsahl@teologi.uio.no Personaladministrasjon, Arkiv, ePhorte
Rajpoot, Osamah Seniorkonsulent +47 22840878 osamah.rajpoot@teologi.uio.no Eksamen, Studieveiledning, Internasjonal koordinator, Masteropptak, Nettredaktør
Salomonsen, Renate Cecilie Seniorrådgiver +47 22850306 +47 99026818 (mob) r.c.salomonsen@teologi.uio.no
Schjerverud, Bjørn Erik Høvik Seksjonssjef +47 22850308 +47 48111216 (mob) b.e.h.schjerverud@teologi.uio.no Administrativ ledelse, Studieveiledning, Valg, Regelverk, Studieplaner, Studieadministrasjon, Godkjenning
Selnes, Rune Senioringeniør +47 22850302 +47 93227079 (mob) rune.selnes@teologi.uio.no Nettredaktør, Nettpublisering, IT-tjenester, Lokal-IT, Sosiale medier
Smith-Gahrsen, Rigmor Seniorrådgiver +47 22850311 rigmor.smith-gahrsen@khm.uio.no
Urbye, Tone Seniorkonsulent +47 22850304 tone.urbye@teologi.uio.no Eksamen, Studieadministrasjon
Vasvik, Christin-Helen Rådgiver c.h.vasvik@teologi.uio.no
Vikøren, Sunniva sunnivvi@student.teologi.uio.no
Vold-Sarnes, Tone Fakultetsdirektør +47 22850309 48263522 tone.vold-sarnes@teologi.uio.no Administrativ ledelse, Strategi
Årsheim, Helge Gjesteforsker +47 22850364 41472911 (mob) helge.arsheim@teologi.uio.no Religionshistorie, Politikk og religion, Sekularisme og sekularitet, Komparative religionsstudier, Religionssosiologi