English version of this page

Det teologiske fakultetssekretariat (FAKSEKR)

Postadresse Postboks 1023 Blindern, 0315 Oslo
Besøksadresse Blindernveien 9
Domus Theologica
0371 Oslo
Telefon +47 22850300
E-post admin@teologi.uio.no
Stedkode 110010

Ansatte

Listen inneholder 49 ansatte.
Navn Telefon E-post Emneord
Aalborg, Frida Strøyer Fullmektig fridaaal@student.teologi.uio.no
Aas, Inger Johanne Universitetslektor i.j.aas@teologi.uio.no
Abercrombie, Lloyd Gregory Førstekonsulent +47 22850351 l.g.abercrombie@teologi.uio.no
Ausland, Ina Marie Rådgiver +47 22850313 i.m.ausland@teologi.uio.no Forskerskoler, Forskerutdanning, Forskningsadministrasjon, Arrangementer
Bjørndal, Maria Michaela Holen m.m.h.bjorndal@teologi.uio.no
Bolstad, Adrian Sulemana Student adriansb@student.teologi.uio.no
Bugge, Ingrid Student ingrid.bugge@student.jus.uio.no
Bullen, Peter Lund peterlbu@student.teologi.uio.no
Christoffersen, Svein Åge s.a.christoffersen@teologi.uio.no Systematisk teologi, Etikk, Hermeneutikk, Religionsfilosofi
Christophersen, Heidi Anne Camilla Seniorrådgiver +4722855791 heidi.christophersen@teologi.uio.no Studieadministrasjon, Læringsmiljø, Studiekvalitet, Kvalitetssystem, Evaluering, Regelverk, Statistikk, Analyse, Opptak
Døsvik, Alex Ramstad Student alexrd@student.teologi.uio.no
Eidberg, Mathias H. Kommunikasjonsansvarlig 22850307 40222579 (mob) m.h.eidberg@teologi.uio.no Kommunikasjon, Pressekontakt, Markedsføring, Studentrekruttering, Medieovervåkning, Alumnus, Forskningsformidling
Feinberg, Lynn Claire Student lynncf@student.teologi.uio.no
From, Erlend Hovdkinn Student +47 95934193 e.h.from@teologi.uio.no Religionshistorie, Humanisme, Religionssosiologi, Sekularisme og sekularitet
Frømyhr, Lene Juul Student lenejfr@student.teologi.uio.no
Gjørva, Ingunn Maria Seniorrådgiver forskning +47-22850347 +47 90 92 19 76 (mob) i.m.gjorva@teologi.uio.no Forskningsadministrasjon, Ekstern finansiering, Cristin
Halsør, Monika Universitetslektor monika.halsor@teologi.uio.no
Halvorsen, Theodor Student theodoha@student.teologi.uio.no
Jeanrond, Werner G. w.g.jeanrond@teologi.uio.no Systematisk teologi
Khan, Laiba Student laibak@student.teologi.uio.no
Killingstad, Thomas Student thomakil@student.teologi.uio.no
Kloster, Sven Thore Førstelektor +47 22850362 48256847 s.t.kloster@teologi.uio.no Dogmatikk, Systematisk teologi, Hermeneutikk, Religionsfilosofi, Kontekstuell teologi, Religion og politikk, Interreligiøse studier - Religionsdialog
Lange, Lars Ulrik Verle Konsulent l.u.v.lange@teologi.uio.no
Le, Frank An Trong Dinh Konsulent f.a.t.d.le@teologi.uio.no
Lehn, Caroline Førstekonsulent +47 22850346 caroline.lehn@teologi.uio.no Infosenter, Kommunikasjon
Leirvik, Oddbjørn Birger +47 22850363 +47 97173541 o.b.leirvik@teologi.uio.no Interreligiøse studier, Systematisk teologi, Islamske studier, Interreligiøse dialog, Humanisme, Hermeneutikk, Moderne religionskritikk, Arabisk
Løland, Ole Jakob +47 22850355 o.j.loland@teologi.uio.no
Løvdal, Pauline Østland Seniorkonsulent +47 22850303 p.o.lovdal@teologi.uio.no Studieadministrasjon, Studieveiledning, Eksamen, Læringsmiljø, Tilrettelegging
Midtlid, Marie Ringsby Seniorkonsulent +47 22850325 m.r.midtlid@teologi.uio.no Kommunikasjon, Studentrekruttering, Forskningsformidling, Infosenter, Arrangementer
Moxnes, Halvor +47 22850318 +47 90661217 halvor.moxnes@teologi.uio.no Det nye testamente, Den historiske Jesus, Hermeneutikk, Kjønn seksualitet og religion, Maskulinitet
Norheim, Brynjulv Seniorrådgiver +47 22850367 +47 45021976 (mob) brynjulv.norheim@teologi.uio.no Etter- og videreutdanning (EVU), Prosjektledelse, Fleksibel læring, Canvas, Universell utforming, IKT og læring, AV-tjenester
Opsahl, Heidi Anita Seniorkonsulent +47 22850396 h.a.opsahl@teologi.uio.no Personaladministrasjon, Arkiv, ePhorte
Polat, Ahmet ahmet.polat@teologi.uio.no
Rajpoot, Osamah Seniorkonsulent +47 22840878 osamah.rajpoot@teologi.uio.no Studieveiledning, Internasjonal koordinator, Masteropptak
Reedtz, Sigve Thorbergsen Student sigvetr@student.teologi.uio.no
Salomonsen, Renate Cecilie Seniorrådgiver +47 22850306 +47 99026818 (mob) r.c.salomonsen@teologi.uio.no
Sandvik, Oliver Student oliverjs@student.teologi.uio.no
Schjerverud, Bjørn Erik Høvik Seksjonssjef +47 22850308 +47 48111216 (mob) b.e.h.schjerverud@teologi.uio.no Administrativ ledelse, Studieveiledning, Valg, Regelverk, Studieplaner, Studieadministrasjon, Godkjenning
Selnes, Rune Senioringeniør +47 22850302 +47 93227079 (mob) rune.selnes@teologi.uio.no Nettredaktør, Nettpublisering, IT-tjenester, Lokal-IT, Sosiale medier
Shah, Farhan Akram Student +47-228550333 f.a.shah@teologi.uio.no Interreligiøse studier, Islamske studier, Religionsfilosofi, Interreligiøs dialog
Strømmen, Sigrid Elise Vitenskapelig assistent s.e.strommen@teologi.uio.no
Svare, Helge Professor II helge.svare@teologi.uio.no
Svendsen, Mathias Jensen mathijs@student.teologi.uio.no
Syeda, Amna Arshad Student amnas@student.teologi.uio.no
Urbye, Tone Seniorkonsulent +47 22850304 tone.urbye@teologi.uio.no Eksamen, Studieadministrasjon
Vikøren, Sunniva Student sunnivvi@student.teologi.uio.no
Vold-Sarnes, Tone Fakultetsdirektør +47 22850309 48263522 tone.vold-sarnes@teologi.uio.no Administrativ ledelse, Strategi
Ytterbøe, Vegard Ree Student v.r.ytterboe@teologi.uio.no
Årsheim, Helge Førstelektor +47 22850364 helge.arsheim@teologi.uio.no