English

Det teologiske fakultetssekretariat (FAKSEKR)

Postadresse Postboks 1023 Blindern, 0315 OSLO
Besøksadresse Blindernveien 9
Domus Theologica
0371 Oslo
Telefon +47 22850300
E-post admin@teologi.uio.no
Stedkode 110010

Ansatte

Listen inneholder 23 ansatte.
Navn Telefon E-post Emneord
Bergsjø, Leonora Rådgiver +47 22850313 leonora.bergsjo@teologi.uio.no
Christophersen, Heidi Anne Camilla Seniorrådgiver +4722855791 heidi.christophersen@teologi.uio.no Studieadministrasjon, Læringsmiljø, Studiekvalitet, Kvalitetssystem, Evaluering, Regelverk, Statistikk, Analyse, Opptak
Duhovic, Irma Holmelid Konsulent +47 22850371 irmahd@student.teologi.uio.no
Eidberg, Mathias H. Kommunikasjonsansvarlig 22850307 m.h.eidberg@teologi.uio.no Kommunikasjon, Pressekontakt, Markedsføring, Studentrekruttering, Medieovervåkning, Alumnus, Forskningsformidling
Gjørva, Ingunn Maria Seniorrådgiver forskning +47-22850347 i.m.gjorva@teologi.uio.no Forskningsadministrasjon, Ekstern finansiering, Cristin
Handberg, Hege Rådgiver +47-22850331 hege.handberg@teologi.uio.no Forskerutdanning, Disputas, Kvalitetssystem, Regelverk, Ph.d.
Hanserud, Sigurd Konsulent sigurd.hanserud@teologi.uio.no
Jarsve, Runa Konsulent +47 22845749 runa.jarsve@teologi.uio.no
Lange, Lars Ulrik Konsulent l.u.lange@teologi.uio.no
Lægreid, Jens Konsulent +47 22845748 jensla@student.teologi.uio.no
Løvdal, Pauline Østland Førstekonsulent +47 22850303 p.o.lovdal@teologi.uio.no Studieadministrasjon, Studieveiledning, Eksamen
Midtlid, Marie Ringsby Førstekonsulent +47 22850325 m.r.midtlid@teologi.uio.no Kommunikasjon, Studentrekruttering, Forskningsformidling, Infosenter, Arrangementer
Nordtun, Ellen Student ellen.nordtun@teologi.uio.no
Opsahl, Heidi Anita Seniorkonsulent +47 22850396 h.a.opsahl@teologi.uio.no Personaladministrasjon, Arkiv, ePhorte
Rajpoot, Osamah Seniorkonsulent +47 22840878 osamah.rajpoot@teologi.uio.no Eksamen, Studieveiledning, Internasjonal koordinator, Masteropptak, Nettredaktør
Renaa, Cynthia Førstesekretær +47 22850370 caslomp@student.teologi.uio.no
Salomonsen, Renate Seniorrådgiver +47 22850306 +47 99026818 (mob) renate.salomonsen@teologi.uio.no
Schjerverud, Bjørn Erik Høvik Seksjonssjef +47 22850308 +47 48111216 (mob) b.e.h.schjerverud@teologi.uio.no Administrativ ledelse, Studieveiledning, Valg, Regelverk, Studieplaner, Studieadministrasjon, Godkjenning
Selnes, Rune Senioringeniør +47 22850302 +47 93227079 (mob) rune.selnes@teologi.uio.no Nettredaktør, Nettpublisering, IT-tjenester, Lokal-IT, Sosiale medier
Smith-Gahrsen, Rigmor Seniorrådgiver +47 22850311 rigmor.smith-gahrsen@teologi.uio.no HR, HMS, rekruttering
Urbye, Tone Seniorkonsulent +47 22850304 tone.urbye@teologi.uio.no Eksamen, Studieadministrasjon
Vasvik, Christin-Helen Rådgiver c.h.vasvik@teologi.uio.no Arrangementer, Ekstern finansiering, Forskerskoler, Forskningsrådet
Vold-Sarnes, Tone Fakultetsdirektør +47 22850309 48263522 tone.vold-sarnes@teologi.uio.no Administrativ ledelse, Strategi