English

Det teologiske fakultetssekretariat (FAKSEKR)

Postadresse Postboks 1023 Blindern, 0315 OSLO
Besøksadresse Blindernveien 9
Domus Theologica
0371 Oslo
Telefon +47 22850300
E-post admin@teologi.uio.no
Stedkode 110010

Ansatte

Listen inneholder 26 ansatte.
Navn Telefon E-post Emneord
Al-Amri, Karrar Ahmad Zaid Førstesekretær kaalamri@student.teologi.uio.no
Ansari, Daniel Førstesekretær danieans@student.teologi.uio.no
Bergsjø, Leonora Onarheim Administrativ leder for forskerskolen ATTR 22850313 l.o.bergsjo@teologi.uio.no Ph.d., Forskerutdanning, Forskerskoler
Bjåstad, Kristina Førstesekretær krisbjaa@student.teologi.uio.no
Christophersen, Heidi Anne Camilla Seniorrådgiver +4722855791 heidi.christophersen@teologi.uio.no Studieadministrasjon, Evaluering, Statistikk, Opptak, Kvalitetssystem, Regelverk, Studiekvalitet, Analyse, Læringsmiljø
Eidberg, Mathias H. Kommunikasjonsansvarlig 22850307 m.h.eidberg@teologi.uio.no Kommunikasjon, Pressekontakt, Markedsføring, Studentrekruttering, Medieovervåkning, Alumnus, Forskningsformidling
Gjørva, Ingunn Maria Seniorrådgiver forskning +47-22850347 i.m.gjorva@teologi.uio.no Forskningsadministrasjon, Ekstern finansiering, Cristin
Handberg, Hege Rådgiver +47-22850331 hege.handberg@teologi.uio.no Forskerutdanning, Disputas, Kvalitetssystem, Regelverk, Ph.d.
Jarsve, Runa Førstesekretær +47 22845749 runaja@student.teologi.uio.no
Lange, Lars Ulrik Konsulent l.u.lange@teologi.uio.no
Lægreid, Jens Førstesekretær +47 22845748 jensla@student.teologi.uio.no
Løvdal, Pauline Østland Førstekonsulent +47 22850303 p.o.lovdal@teologi.uio.no Studieadministrasjon, Studieveiledning, Eksamen
Nordtun, Ellen Student ellen.nordtun@teologi.uio.no
Opsahl, Heidi Anita Seniorkonsulent +47 22850396 h.a.opsahl@teologi.uio.no Personaladministrasjon, Arkiv, ePhorte
Rajpoot, Osamah Seniorkonsulent +47 22840878 osamah.rajpoot@teologi.uio.no Eksamen, Studieveiledning, Internasjonal koordinator, Masteropptak, Nettredaktør
Renaa, Cynthia Førstesekretær +47 22850370 caslomp@student.teologi.uio.no
Ringsby Midtlid, Marie Førstekonsulent m.r.midtlid@teologi.uio.no
Salomonsen, Renate Rådgiver +47 22850306 +47 99026818 (mob) renate.salomonsen@teologi.uio.no
Schjerverud, Bjørn Erik Høvik Seksjonssjef +47 22850308 +47 48111216 (mob) b.e.h.schjerverud@teologi.uio.no Administrativ ledelse, Studieveiledning, Valg, Regelverk, Studieplaner, Studieadministrasjon, Godkjenning
Selnes, Rune Senioringeniør +47 22850302 +47 93227079 (mob) rune.selnes@teologi.uio.no Nettredaktør, Nettpublisering, IT-tjenester, Lokal-IT, Sosiale medier
Simonsen, Marte Sigfrid Holm Førstesekretær mssimons@student.teologi.uio.no
Skrindebakke, Ingeborg Opsahl Førstekonsulent i.o.skrindebakke@teologi.uio.no
Smith-Gahrsen, Rigmor Seniorrådgiver +47 22850311 rigmor.smith-gahrsen@teologi.uio.no HR, HMS, rekruttering
Urbye, Tone Seniorkonsulent +47 22850304 tone.urbye@teologi.uio.no Eksamen, Studieadministrasjon
Vold-Sarnes, Tone Fakultetsdirektør +47 22850309 tone.vold-sarnes@teologi.uio.no Administrativ ledelse, Strategi
Ytterbøe, Vegard Ree Konsulent +47 22850368 90711202 v.r.ytterboe@teologi.uio.no Antikatolisisme, Religionsfrihet, 1800-tallet, Protestantisme