Personer med emneord «ph.d.»

Navn Telefon E-post Emneord
Aarnes, Louise Kristine Rådgiver +47 22845303 l.k.aarnes@medisin.uio.no Forskerutdanning, Ph.d., Emner, Forskningsadministrasjon, Nettpublisering
Alver, Ivar Seniorkonsulent +47 22845333 ivar.alver@medisin.uio.no Rapportering, Ph.d., Forskningsadministrasjon
Andronova, Natalia Seniorrådgiver +47 22845337 natalia.andronova@odont.uio.no forskerutdanning, ph.d., forskningsadministrasjon, cristin, personvern
Arnesen, Gørill Seniorrådgiver 22859346 gorill.arnesen@jus.uio.no forskerutdanning, ph.d., forskningsadministrasjon
Birkelund, Anniken Rotstigen Rådgiver +47 22840262 a.r.birkelund@mn.uio.no Forskerutdanning, Ph.d.
Bremer, Merethe Seniorrådgiver +47 22856353 +47 95209393 (mob) merethe.bremer@medisin.uio.no Forskningsadministrasjon, Forskerutdanning, Ph.d., Regelverk, Kvalitetssystem, Rapportering, Statistikk
Corell, Mari Seniorrådgiver +47 22856360 +47 98472085 (mob) mari.corell@medisin.uio.no Forskerutdanning, Ph.d.
Enger, Tone Rådgiver +47 22855115 tone.enger@econ.uio.no Opptak, Avhandlinger, Eksamen, Prøveforelesning, Ph.d., Emner, Disputas
Frammarsvik, Stian Rådgiver +47 22844704 +47 92626517 stian.frammarsvik@medisin.uio.no Ph.d., Forskerutdanning
Kristiansen, Åse-Marit Seniorrådgiver +47 416 12 054 a.m.kristiansen@admin.uio.no Forskerutdanning, Karrierestøtte, Forskningsadministrasjon, Forskningsetikk, ph.d.
Lazarou, Ioanna Konsulent +47-22845040 (09.00–10.30) forskerutdanning@medisin.uio.no Ph.d., Forskerutdanning
Liendo, Anna Maria Førstekonsulent +47 22845881 90287505 a.m.liendo@medisin.uio.no Ph.d., Forskningsadministrasjon, Administrasjon, Forskerutdanning, Prøveforelesning, Disputas, doktorgradsprogrammet
Saddique, Silje Asheim Rådgiver +47 41365918 (mob) s.a.saddique@medisin.uio.no Administrasjon, Forskerutdanning, Ph.d., Avhandlinger, Prøveforelesning, Disputas
Skogli, Håkon Førstekonsulent +47 22845332 +47 90688920 (mob) hakon.skogli@medisin.uio.no ph.d., opptak, forskningsadministrasjon, forskerudanning, Felles studentsystem FS
Storeng, Bjørnar Ones Rådgiver b.o.storeng@medisin.uio.no Forskerutdanning, Ph.d., Emner, Forskningsadministrasjon
Utkina, Natalia Seniorrådgiver +47 22856341 natalia.utkina@mn.uio.no Forskerutdanning, Ph.d., Regelverk, Rapportering, Statistikk
Wefring, Andrea Dale Seniorkonsulent +47 22856939 a.d.wefring@hf.uio.no Ph.d., Forskningsadministrasjon
Øvsthus, Synneve Anita Seniorrådgiver +47 22845304 + 47 46 54 33 59 s.a.ovsthus@medisin.uio.no Forskerutdanning, Ph.d., Emner, Forskningsadministrasjon