Personer med emneord «katalyse»

Navn Telefon E-post Emneord
Aunan, Erlend Stipendiat +47-90217255 (mob) erlend.aunan@kjemi.uio.no Kjemi, Katalyse, SMN
Cordero-Lanzac, Tomás Forsker tomas.cordero-lanzac@smn.uio.no katalyse, SMN, kjemi
Firth, Daniel Postdoctoral Research Fellow daniel.firth@smn.uio.no Katalyse, SMN, Kjemi
Gerz, Isabelle Stipendiat isabelle.gerz@kjemi.uio.no kjemi, SMN, Katalyse
Haaber Junge, Nicolai Stipendiat +46736929575 n.h.junge@smn.uio.no Katalyse, SMN, Kjemi
Kømurcu, Mustafa Stipendiat mustafa.komurcu@smn.uio.no SMN, kjemi, Katalyse
Lang, Eva Kathrin Rådgiver +47 22854022 e.k.lang@smn.uio.no SMN, TeamSMN, Katalyse, kjemi
Levchenko, Volodymyr +47 966 54 644 volodymyr.levchenko@smn.uio.no SMN, Kjemi, Katalyse
Lillerud, Karl Petter Professor +47 22855457 k.p.lillerud@kjemi.uio.no Katalyse, Kjemi
Mortén, Magnus magnusmo@student.matnat.uio.no kjemi, SMN, Katalyse
Negri, Chiara Forsker chiara.negri@smn.uio.no Kjemi, SMN, Katalyse
Olsbye, Unni Professor 22855456 unni.olsbye(at)kjemi.uio.no Kjemi, Katalyse, Energi
Prodinger, Sebastian Postdoktor sebastian.prodinger@smn.uio.no SMN, kjemi, Katalyse
Rotunno, Giuseppe giuseppe.rotunno@smn.uio.no SMN, Katalyse, kjemi
Sannes, Dag Kristian Stipendiat +47-91717083 d.k.sannes@smn.uio.no kjemi, SMN, Katalyse
Shostak, Vladyslav Stipendiat vladyslav.shostak@kjemi.uio.no Kjemi, Katalyse, SMN
Svelle, Stian Professor +47 22855454 stian.svelle@kjemi.uio.no Kjemi, Katalyse, SMN, Kjemi, Materialvitenskap og teknologi, Modellering og simulering, Nanoteknologi, Olje og gass
Tilset, Mats Professor +47 22855502 mats.tilset@kjemi.uio.no Kjemi, Katalyse
Øien-Ødegaard, Sigurd Forsker +47 22855451 90545313 sigurd.oien-odegaard@kjemi.uio.no SMN, KJM1101, Katalyse