Personer med emneord «Systemutvikling»

Navn Telefon E-post Emneord
Gulbrandsen, Are Dag Senioringeniør +47 22852881 a.d.gulbrandsen@usit.uio.no Web, Informasjonsarkitektur, Systemutvikling, Nettskjema, DevOps, Konseptuell modellering, Databaser, Semantisk teknologi, Java, Programmering, JVM-tuning, Stresstesting, Prosjektledelse
Hauksdottir, Birna Gudbjörg Seniorrådgiver +47 22857031 b.g.hauksdottir@admin.uio.no Applikasjonsforvaltning, Rådgivning, Systemutvikling, Økonomirapporter, Unit4 ERP
Jenssen, Astrid Prosjektleder +47 22852468 +47 90108879 (mob) astrid.jenssen@usit.uio.no Web, Vortex, Prosjektledelse, Systemutvikling, Nettsider
Lingjærde, Grete Christina 90036238 g.c.lingjarde@ub.uio.no Ledelse, Organisasjonsutvikling, Strategi, Systemutvikling, Informatikk
Morken, Tone Seniorrådgiver +47 22856322 +47 95832712 (mob) tone.morken@admin.uio.no Applikasjonsforvaltning, Prosjektledelse, Rådgivning, Systemutvikling, Økonomirapporter, Unit4 ERP
Sjøberg, Dag Professor +47 92604578 (mob) dagsj@ifi.uio.no Software engineering, systemutvikling, IT-systemer, programmering, programvarekvalitet, utviklingsprosesser, prosessforbedring, smidige metoder, Lean, endringshåndtering, forskningsmetoder, eksperimenter, samfunnsnytte, industrirelevans, offentlige IT-prosjekter, IT-skandaler, IT-kompetanse, programmeringskompetanse
Stray, Viktoria Associate Professor +47-22840107 +47-93610848 (mob) stray@ifi.uio.no informatikk, software engineering, systemutvikling, empirisk metodeforskning, agile metoder, smidige praksiser, teamarbeid, autonome team, lean, scrum, kanban, testing, kvalitetssikring av programvaresystemer, programmering og nettverk, digitalisering, smidig, agile, FinTech, BizDev
Wiersholm, Anne Catrine Seniorrådgiver +47 22854867 +47 90027567 (mob) a.c.wiersholm@admin.uio.no Applikasjonsforvaltning, Prosjektledelse, Rådgivning, Systemutvikling, Økonomirapporter, Unit4 ERP
Øvstaas, Christin Seniorrådgiver +47 22855929 +47 41445397 (mob) christin.ovstaas@admin.uio.no Applikasjonsforvaltning, Systemutvikling, Rådgivning, Unit4 ERP, Økonomirapporter