Personer med emneord «Pressekontakt»

Navn Telefon E-post Emneord
Brynildsen, Åslaug Rådgiver +47 22845592 +47 98661799 (mob) +47-98661799 aslaug.brynildsen@ibv.uio.no Kommunikasjon, Nettredaktør, Intern kommunikasjon, Sosiale medier, Arrangementer, Forskningsformidling, Pressekontakt, Foto, video
Chausse, Camilla Marie Seniorrådgiver +47 22854844 +47-47234806 c.m.chausse@hf.uio.no Kommunikasjon, Forskningsformidling, Pressekontakt, Strategisk kommunikasjonsrådgivning
D`Angelo, Martina Rådgiver +47 22854104 +47 41265439 (mob) martina.dangelo@astro.uio.no Kommunikasjon, Astronomi og astrofysikk, Nettredaktør, Sosiale medier, Institutt for teoretisk astrofysikk, Forskningsformidling, Pressekontakt
Dobos, Eva Rådgiver +47 22859316 +47 95144481 (mob) eva.dobos@jus.uio.no CRISTIN, ePhorte, Utlysninger, Pressekontakt
Doeland, Elin Martine e.m.doeland@medisin.uio.no Kommunikasjon, Forskningsformidling, Internkommunikasjon, Pressekontakt
Eidberg, Mathias H. Kommunikasjonsansvarlig 22850307 m.h.eidberg@teologi.uio.no Kommunikasjon, Pressekontakt, Markedsføring, Studentrekruttering, Medieovervåkning, Alumnus, Forskningsformidling
Engblad, Erik Rådgiver +47 99010787 erik.engblad@sai.uio.no Forskningsformidling, Nettredaktør, Nettpublisering, Pressekontakt, Kommunikasjon
Garbo, Gro Lien Seniorrådgiver kommunikasjon 22856718 95210539 (mob) g.l.garbo@sv.uio.no Pressekontakt, Kommunikasjon, Forskningsformidling
Heesch, Christina Bergstad Seniorrådgiver +47 22851140 +47 92456870 (mob) c.b.heesch@medisin.uio.no Nettredaktør, Kommunikasjon, Pressekontakt, Nettpublisering, Internkommunikasjon, Sosiale medier, Prosjektledelse
Henden, Øyvind Kontorsjef +47 22859432 +47 97600690 (mob) oyvind.henden@jus.uio.no Pressekontakt, Arealplanlegging
Holmesland, Hanne Rådgiver 918 01765 hanne.holmesland@medisin.uio.no selvmordsforebygging, Suicidologi, pressekontakt, nettpublisering, medieovervåkning
Johnsrud, Mette Rådgiver +47-22842203 mette.johnsrud@its.uio.no Webredaktør, kommunikasjon og formidling, rekruttering, profilering, pressekontakt
Kildal, Charlotte Lilleby Forsknings- og kommunikasjonsrådgiver - Permisjon +47 99782069 charlotte.kildal@sum.uio.no Kommunikasjon, Forskningsformidling, Forskerstøtte, Nettredaktør, Pressekontakt
Kriszat, Karenina Kommunikasjonsleder + 47 41441605 (mob) karenina.kriszat@nhm.uio.no Samfunnskontakt, Kommunikasjon, Pressekontakt, Forskningsformidling, strategi, nettpublisering, sosiale medier
Kvaal -, Julie Nybakk I permisjon Kommunikasjon, Forskningsformidling, Internkommunikasjon, Pressekontakt, Arrangementer
Melteig, Elina Rådgiver +47 22844304 90561361 elina.melteig@mn.uio.no Media, Pressekontakt, Nettsider, Sosiale medier, SMN, Kommunikasjon
Milde, Svein Harald Seniorrådgiver +47 22845103 91777591 s.h.milde@psykologi.uio.no Kommunikasjon, Forskningsformidling, Pressekontakt, Internkommunikasjon, Nettpublisering, Nettredaktør
Myre, Steinar Hafto Seksjonssjef +47 22850032 +47 92415962 (mob) s.h.myre@jus.uio.no Kommunikasjon, Internkommunikasjon, Pressekontakt, Nettpublisering, Sosiale medier
Olafsen, Thomas Seniorrådgiver +47 22850132 +47 92 22 31 21 thomas.olafsen@medisin.uio.no Kommunikasjon, Arrangementer, Nettpublisering, Forskningsformidling, Prosjektledelse, Sosiale medier, Pressekontakt
Rosseland, Silje Marie Kile Seniorrådgiver +47 22845302 siljer@medisin.uio.no Internkommunikasjon, Krisekommunikasjon, Strategisk kommunikasjon, Nettredaktør, Kommunikasjon, Profilering, Nettpublisering, Prosjektledelse, Forskningsformidling, Pressekontakt
Tjoflot, Gunn Kristin Seniorrådgiver +47 22856662 g.k.tjoflot@geo.uio.no Kommunikasjon, Nettredaktør, Nettpublisering, Sosiale medier, Pressekontakt, Web
Vigestad, Kyrre Kommunikasjonsrådgiver 22855279 92862492 (mob) kyrre.vigestad@medisin.uio.no Kommunikasjon, Pressekontakt, Forskningsformidling, Internkommunikasjon, Nettredaktør, Nettstatistikk
Wilberg, Helene Seniorrådgiver +47 22857647 helene.wilberg@hf.uio.no Kommunikasjon, Strategisk kommunikasjonsrådgivning, Pressekontakt, Samfunnskontakt
Ystehede, Per Jørgen Rådgiver +47 22850131 p.j.ystehede@jus.uio.no Budsjett, Cristin, Ekstern finansiering, Forskningsadministrasjon, Pressekontakt, Redaktør, Rapportering