Personer med emneord «Philosophy of Religion»

Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Svein Åge Christoffersen Christoffersen, Svein Åge s.a.christoffersen@teologi.uio.no Systematic Theology, Ethics, Hermeneutics, Philosophy of Religion
Bilde av Ole Jakob Løland Løland, Ole Jakob +47 22850355 o.j.loland@teologi.uio.no New Testament Studies, Systematic Theology, Religion and Politics, Biblical Reception, Hermeneutics, Philosophy of Religion
Bilde av Safet Bektovic Bektovic, Safet Associate Professor +47 22850357 safet.bektovic@teologi.uio.no Interreligious Studies, Islamic Studies, Philosophy of Religion, Interreligious Dialogue
Bilde av Simone Kotva Kotva, Simone Researcher 22850368 simone.kotva@teologi.uio.no Systematic Theology, Philosophy of Religion
Bilde av Trond Skard Dokka Dokka, Trond Skard t.s.dokka@teologi.uio.no Systematic Theology, Hermeneutics, Philosophy of Religion, Dogmatics, Liturgical Studies, Ritual studies
Bilde av Jone Gro Salomonsen Salomonsen, Jone Gro Professor +47 22850373 +47 92253084 j.g.salomonsen@teologi.uio.no Gender and Religion, Systematic Theology, Liturgical Studies, Ritual Studies, Contextual Theology, Hermeneutics, Philosophy of Religion
Bilde av Marius Mjaaland Mjaaland, Marius Professor +47 22850341 +47 46 77 99 97 marius.mjaaland@teologi.uio.no Systematic Theology, Philosophy of Religion, Political Theology
Bilde av Farhan Akram Shah Shah, Farhan Akram +47-228550333 f.a.shah@teologi.uio.no Interreligious Studies, Interreligious Dialogue, Islamic Studies, Philosophy of Religion
Bilde av Linn Marie Tonstad Tonstad, Linn Marie Adjunct Professor l.m.tonstad@teologi.uio.no Systematic Theology, Gender and Religion, Dogmatics, Gender Sexuality and Religion, Political Theology, Philosophy of Religion
Bilde av Emil Junge Nielsen Busch Busch, Emil Junge Nielsen Doctoral Research Fellow e.j.n.busch@teologi.uio.no Systematic Theology, Ethics, Professional Ethics, Philosophy of Religion
Bilde av Gunnar Gjermundsen Gjermundsen, Gunnar Doctoral Research Fellow gunnar.gjermundsen@teologi.uio.no Systematic Theology, Philosophy of Religion, Patristics, Early Christianity, Comparative Religion, Greek