Personer med emneord «Philosophy of Religion»

Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Safet Bektovic Bektovic, Safet Associate Professor +47 22850357 safet.bektovic@teologi.uio.no Inter-religious Studies – inter-religious dialogue, Islam, Philosophy of Religion
Bilde av Emil Junge Busch Busch, Emil Junge Doctoral Research Fellow e.j.busch@teologi.uio.no Ethics, Professional Ethics, Philosophy of Religion
Bilde av Svein Aage Christoffersen Christoffersen, Svein Aage Professor Emeritus +47 22850320 s.a.christoffersen@teologi.uio.no Systematic Theology, Ethics, Hermeneutics, Philosophy of Religion
Bilde av Trond Dokka Dokka, Trond Professor Emeritus +47 22850321 +47 93452978 trond.dokka@teologi.uio.no Hermeneutics, Philosophy of Religion, Dogmatics, Liturgical Studies, Ritual studies
Bilde av Sebastian Ekberg Ekberg, Sebastian Doctoral Research Fellow sebastian.ekberg@teologi.uio.no Systematic Theology, Dogmatics, Ecclesiology, Aesthetics and Religion, Ethics, Saints and Sanctity, Hermeneutics, Humanism, Interreligious Dialogue, Christian Art and Iconography, Christology, Mariology, Mediaeval Christianity, Orthodoxy and Heresy, Philosophy of Religion, Eastern Christianities, Latin
Bilde av Ole Jakob Løland Løland, Ole Jakob Senior Academic Librarian +47 22850355 +4798694865 o.j.loland@teologi.uio.no New Testament Studies, Systematic Theology, Religion and Politics, Biblical Reception, Hermeneutics, Philosophy of Religion
Bilde av Raha Sabet Sarvestany Sabet Sarvestany, Raha Researcher r.s.sarvestany@teologi.uio.no Gender and Religion, Interreligious Studies, Neo Religious Movements, Philosophy of Religion, Feminist Theory and Methodology, Gender Sexuality and Religion, Politics and Religion, Arabic, Persian
Bilde av Jone Salomonsen Salomonsen, Jone Professor +47 22850373 jone.salomonsen@teologi.uio.no Liturgy, Luther Studies, Liturgical Studies, Systematic Theology, Contextual Theology, Hermeneutics, Philosophy of Religion, New Religious Movements, Secularism and Secularity