Personer med emneord «Mekanikk»

Navn Telefon E-post Emneord
Borg, Hans Avdelingsleder 22 85 46 87 997 49 836 (mob) hans.borg@fys.uio.no I-Lab, Instrumentmaker, Instrumentservice, Mekanikk, Finmekanikk, Prototyper
Cazaubiel, Annette Postdoktor +33679574499 (mob) annetca@math.uio.no Mekanikk, Fluidmekanikk
Feneuil, Blandine Fleur Prudence Forsker +47 45847887 (mob) bffeneui@math.uio.no Mekanikk, Fluidmekanikk, Reologi, Materialvitenskap og -teknologi, Byggematerialer, Skum, Emulsjoner
Gjevik, Bjørn Professor emeritus bjorng@math.uio.no Mekanikk, Fluidmekanikk
Grue, John Professor +47 22855839 +47 41607182 (mob) johng@math.uio.no Mekanikk, Fluidmekanikk, Energi
Gundersen, Olav Senioringeniør +47 22855981 +47 99322486 (mob) 99322486 olavgun@math.uio.no Mekanikk
Hornkjøl, Martin Stipendiat +47 99555178 (mob) marhorn@math.uio.no Mekanikk, Partielle differensiallikninger, Maskinlæring, matematisk modelering
Jensen, Atle Professor +47 22855841 +47 22602095 (mob) atlej@math.uio.no Mekanikk, Fluidmekanikk
Kvernstuen, Torgeir Seksjonssjef +47 22851132 +47 90162312 (mob) torgeir.kvernstuen@medisin.uio.no Prosjektledelse, Administrativ ledelse, Budsjett, Mekanikk
Langrekken, Bjørn Overingeniør +47 22845853 bjorn.langrekken@ibv.uio.no Svakstrøm, Prototyper, Instrumentservice, Mekanikk, Finmekanikk, Sentralverkstedet, Mikroskopservice, Elektromekanikk, Optikk, Instrumentmaker, Elektronikk
Lawrence, Christopher Stipendiat +47 46342656 (mob) chrislaw@math.uio.no Mekanikk
Lithun, Maren Charlotte Overingeniør +47 99797484 (mob) m.c.lithun@fys.uio.no CAD, Simuleringer, Prototyper, Mekanikk, I-Lab
Løken, Trygve Kvåle Stipendiat +47 94885767 (mob) trygvekl@math.uio.no Mekanikk, Fluid dynamikk, Svalbard
Mardal, Kent-Andre Professor +47 22855828 +47 93610854 (mob) kent-and@math.uio.no Mekanikk, Fluidmekanikk
Mortensen, Mikael Professor +47 22855866 +47 41407201 (mob) mikaem@math.uio.no Mekanikk, Fluidmekanikk
Pedersen, Christian Stipendiat +47 91343231 (mob) chrpe@math.uio.no Mekanikk, Fluidmekanikk
Piterskaya, Anna Stipendiat annapit@math.uio.no Mekanikk, Fluidmekanikk
Poulain, Stephane Stipendiat stephapo@math.uio.no Fluidmekanikk, arensesnittstrømmer, Mekanikk
Ramirez de La Torre, Reyna Guadalupe Forsker +47 96718971 (mob) reynar@math.uio.no Fluiddynamikk, sport, Mekanikk, Elektronikk
Sveen, Kristian Førsteamanuensis +47 22857228 +47 93257517 (mob) jks@math.uio.no Mekanikk, fluidmekanikk, PIV, PTV, Schlieren
Sæter, Torstein Stipendiat +47 47856547 (mob) torstsae@math.uio.no Fluidmekanikk, Mekanikk
Trulsen, Karsten Professor +47 22855833 +47 41322402 (mob) +47-41322402 karstent@math.uio.no Mekanikk, Fluidmekanikk, ikkelineære bølger, freakbølger
Vallet, Alexandra Postdoktor +3366400666 (mob) vallet@math.uio.no Mekanikk, Fluidmekanikk, finite-elements, poroelasticity, brain aging, dementia, France
Whitchelo, Yiyi Stipendiat yiyiw@math.uio.no Mekanikk, Fluidmekanikk