Personer med emneord «Kontrakter»

Navn Telefon E-post Emneord
Adamiec-Fidjeland, Maria Teresa Seniorkonsulent +47 22851670 m.t.adamiec-fidjeland@nhm.uio.no ePhorte, Økonomi, Forskningsadministrasjon, Kontrakter, Basware, Innkjøper, HR-system, Vakt- og alarm
Bakke, Berit Hernes Underdirektør +47 22841055 +47 97532377 (mob) b.h.bakke@admin.uio.no Juridisk rådgivning, Kontrakter, Tjenestemannsrett
Bernhardsen, Lars Kontorsjef +47 22856429 +47 99241284 (mob) +47 99 24 12 84 lars.bernhardsen@fys.uio.no Personaladministrajon, Ansettelser, Forskningsadministrasjon, Kontrakter, Utlysninger, Økonomi, HMS, Arbeidsmiljø, Strategi
Engh, Aasta Karen Rådgiver +47 22857979 +47 41670032 (mob) a.k.engh@mn.uio.no Ekstern finansiering, Budsjett, Kontrakter, Økonomi, Regnskap, Rapportering, ePhorte, Forskningsadministrasjon, Institutt for biovitenskap
Grundt, Ine Advokat +47 22857002 ine.grundt@admin.uio.no Juridisk rådgivning, Regelverk, Kontrakter, Forskerstøtte
Hamre, Emil Seniorrådgiver +47 22855475 emil.hamre@admin.uio.no EU, Ekstern finansiering, Juridisk rådgivning, Horisont 2020, Forskerstøtte, Regelverk, Kontrakter
Hårseth, Thor Leif Rådgiver 948 06 200 t.l.harseth@sv.uio.no Forskningsfond, Forskningsrådet, Kontrakter, Ekstern finansiering, EU
Iqbal, Aminah Seniorrådgiver +47 22856235 +4798651719 (mob) aminah.iqbal@admin.uio.no Juridisk rådgivning, Kontrakter, Tjenestemannsrett
Ivarrud, Eirik Seniorrådgiver +47 22855626 eirik.ivarrud@admin.uio.no Juridisk rådgivning, Forskerstøtte, Regelverk, Kontrakter
Jensen, Mia Marie Kinden Rådgiver m.m.k.jensen@admin.uio.no Juridisk rådgivning, Regelverk, Kontrakter, Forskerstøtte, Immaterialrett
Johnsen, Dyveke Senior forskningsrådgiver +47 22840560 dyvekej@ifi.uio.no ekstern finansiering, CRIStin, forskningsstøtte, NFR, EU, H2020, ERC, prosjekt, kontrakter
Jønnum, Siri Rådgiver +47 22840717 +47 92611015 (mob) siri.jonnum@link.uio.no Rådgivning, prosjektkoordinering, audiovisuell formidling, videoproduksjon, digitale læringsomgivelser, forskningsformidling, læringsmiljø, ressursplanlegging, kontrakter, HMS
Krogh, Nina Johanne Elodie Førstekonsulent +47 22854485 n.j.e.krogh@imv.uio.no Forskningsadministrasjon, Nettpublisering, Arrangementer, Kontrakter, Honorar, Innkjøp
Kruge, Geir Johansen Advokat +47 22856261 +47 40106700 (mob) g.j.kruge@admin.uio.no Juridisk rådgivning, Kontrakter, Tjenestemannsrett
Maartmann-Moe, Anette Avdelingsleder +47 22135291 +47 91729771 (mob) anette.maartmann-moe@khm.uio.no Butikk, Billetter, Personal, Reiseliv, Kontrakter, Marketing
Noreik, Einar Advokat +47 22856646 +47 98872318 (mob) einar.noreik@admin.uio.no Juridisk rådgivning, Regelverk, Kontrakter, Eiendomsavdelingen
Olsgard, Kathrine Seniorrådgiver +47 22844197 kathrine.olsgard@admin.uio.no Juridisk rådgivning, Regelverk, Kontrakter, Forskerstøtte, Immaterialrett
Omnes, Kristian Rådgiver +47 22859995 kristian.omnes@khm.uio.no Administrasjon, Utstillinger, Resepsjon, Innkjøper, Bestillingssystemet, Kontrakter
Sandum, Knut Tore Seniorrådgiver k.t.sandum@admin.uio.no Ekstern finansiering, Juridisk rådgivning, Kontrakter, Forskerstøtte
Skorstad, Siv Kathrine Jin Rådgiver +47 22854434 s.k.j.skorstad@admin.uio.no Juridisk rådgivning, Kontrakter, Regelverk, Forskningssamarbeid
Vimberg, Veronika Rådgiver +47 22859224 veronika.vimberg@medisin.uio.no Forskningsstøtte, Forskningsadministrasjon, Forskerstøtte MED, Kontrakter, Ekstern finansiering, Juridisk rådgivning