Personer med emneord «Klassifikasjon»

Navn Telefon E-post Emneord
Faramarzi, Farideh Seniorkonsulent +47 22859984 farideh.faramarzi@khm.uio.no Iransk arkeologi og iransk kunsthistorie, Databaser, Katalogisering, Klassifikasjon
Herkenhoff, Marta Spesialbibliotekar +47 22859884 marta.herkenhoff@ub.uio.no Bibliotek, Katalogisering, Klassifikasjon, Emneordsindeksering
Knutsen, Unni Seksjonsleder +47-22855673 +47-95777978 (mob) unni.knutsen@ub.uio.no Bibliotek, Katalogisering, Klassifikasjon, Bibliografisk arbeid, Metadata, Mapping, Ledelse
Lundetræ, Vibeke Stockinger Hovedbibliotekar +47 23074434 +4791111062 (mob) v.s.lundetra@ub.uio.no Bibliotek, Katalogisering, Klassifikasjon, Emneordsindeksering
Lørdahl, Lars Erik Univ.bibliotekar +47 22844221 l.e.lordahl@ub.uio.no Bibliotek, Historie, Arkeologi, EndNote, Foto, Arkeologisk bibliotek, Klassifikasjon, Veiledning
Neverdal, Randi Cathinka Univ.bibliotekar +47 22855375 r.c.neverdal@ub.uio.no Bibliotek, Informasjonskompetanse, Litteratursøk, Kurs, Veiledning, Klassifikasjon, Utstillinger
Storchi, Elisa Hovedbibliotekar +47 22844329 elisa.storchi@ub.uio.no Bibliotek, Klassifikasjon, Katalogisering, Slavisk, Baltisk, Psykologi, Veiledning
Sørland, Sigve Spesialbibliotekar +47 22844240 +4792214590 (mob) sigve.sorland@ub.uio.no Bibliotek, Katalogisering, Klassifikasjon, Sør-Asia
Vinger, Siri Margrethe Cecilie Hovedbibliotekar +47 22859734 s.m.c.vinger@ub.uio.no Bibliotek, Katalogisering, Innkjøp, Litteratursøk, Klassifikasjon
Znotins, Ralfs Seniorkonsulent +47 22859513 ralfs.znotins@khm.uio.no Databaser, Etnografi, Katalogisering, Klassifikasjon, Sosialantropologi