Personer med emneord «Ibsen»

Navn Telefon E-post Emneord
D'Amico, Giuliano Førsteamanuensis +47 22858689 giuliano.damico@ibsen.uio.no Ibsen, Nordisk litteratur, Oversettelsestudier, Bokhistorie, Resepsjon, Litteratursosiologi, Vestlig esoterisme
Evensen, Nina Marie Digital redaktør, datarøkter +47-92060359 (mob) n.m.evensen@ibsen.uio.no Det virtuelle Ibsensenteret, Ibsenstage, Digital humaniora, Edisjonsfilologi, Ibsen, Nordisk litteratur
Gomez Baggethun, Cristina Aspirant +47 22845994 c.g.baggethun@ibsen.uio.no Ibsen, drama og teater, nordisk litteratur, oversettelse, filosofi
Hov, Live Professor emerita live.hov@ikos.uio.no Teatervitenskap, Teaterhistorie, Musikkteater, Operahistorie, Ibsen
Kosberg, Kristin Spesialbibliotekar +47 22858019 +47-91153912 kristin.kosberg@ibsen.uio.no Alma, Bibliografisk arbeid, Bibliotek, Den internasjonale Ibsenbibliografien, Det virtuelle Ibsensenteret, Digital humaniora, Drama, Ibsen, Ibsen studies, IbsenStage, Litteratursøk, Nordisk litteratur, Oria, Senter for Ibsen-studiers bibliotek, Tilvekst, Veiledning
Rees, Ellen Senterleder/Professor +47-98830354 (mob) ellen.rees@hf.uio.no Ibsen, Drama, Nordisk litteratur, Litteratur og litteraturvitenskap
Sæther, Astrid Førsteamanuensis emeritus +47-22858678 +47-92483828 astrid.sather@ibsen.uio.no Ibsen, Biografi, Feministisk teori, Undervisning
Torbjørnsen, Oda Forsker oda.torbjornsen@ibsen.uio.no Ibsen, IbsenStage, Nordisk litteratur
Xia, Liyang Førsteamanuensis +47-22858687 liyang.xia@ibsen.uio.no Ibsen, Kina, Kjønnsforskning, Teatervitenskap, Oversettelsesstudier, Resepsjon, Digital humaniora