Personer med emneord «Avdeling for metode arbeids- kultur- og sosialpsykologi»

Navn Telefon E-post Emneord
Andenæs, Agnes Professor +47 22845214 +47 22698711 (mob) agnes.andenas@psykologi.uio.no Kultur- og samfunnspsykologi, Metode, Sosialpsykologi, Avdeling for metode arbeids- kultur- og sosialpsykologi
Bang, Henning Førsteamanuensis +47 22845170 +47 90835522 (mob) henning.bang@psykologi.uio.no Arbeids- og organisasjonspsykologi, Avdeling for metode arbeids- kultur- og sosialpsykologi
Bjørkli, Cato Førsteamanuensis +47 22845227 +47 91609044 (mob) cato.bjorkli@psykologi.uio.no Arbeids- og organisasjonspsykologi, Avdeling for metode arbeids- kultur- og sosialpsykologi
Bjørklund, Roald Arild Professor +47 22845173 +47 90836386 (mob) r.a.bjorklund@psykologi.uio.no Arbeids- og organisasjonspsykologi, Avdeling for metode arbeids- kultur- og sosialpsykologi
Boos, Beverly beverly.boos@psykologi.uio.no Sosialpsykologi, Konflikt, Konfliktlinjer, Materiell kultur, Identitet, Avdeling for metode arbeids- kultur- og sosialpsykologi
Carlquist, Erik Førsteamanuensis erik.carlquist@psykologi.uio.no Kultur- og samfunnspsykologi, Kritisk psykologi, Avdeling for metode arbeids- kultur- og sosialpsykologi
Coenen, Ann-Cathrin Stipendiat +49157552463 (mob) a.c.coenen@psykologi.uio.no Avdeling for metode arbeids- kultur- og sosialpsykologi, Politisk psykologi, Sosialpsykologi, Kultur- og samfunnspsykologi
Czajkowski, Nikolai Olavi Førsteamanuensis +47 22845163 +47 93658585 (mob) n.o.czajkowski@psykologi.uio.no Metode, Avdeling for metode arbeids- kultur- og sosialpsykologi, Personlighetspsykologi
Dale, Maria Teresa Grønning Førsteamanuensis +47 92630634 (mob) + 47-926 30 634 m.t.g.dale@nkvts.no Kvantitativ metode, Personlighetspsykologi, Prenatal diagnostikk, Avdeling for metode arbeids- kultur- og sosialpsykologi
Eftedal, Nikolai Haahjem Postdoktor n.h.eftedal@psykologi.uio.no Sosialpsykologi, Avdeling for metode arbeids- kultur- og sosialpsykologi
Eikemo, Marie Postdoktor +47 97613062 (mob) marie.eikemo@psykologi.uio.no Kognitiv psykologi og nevropsykologi, Helsepsykologi, Sosialpsykologi, Beslutning- og bedømningspsykologi, Avdeling for metode arbeids- kultur- og sosialpsykologi
Eilertsen, Dag Erik Førsteamanuensis +47 22845208 +47 90847221 (mob) +47-90847221 d.e.eilertsen@psykologi.uio.no Metode, Avdeling for metode arbeids- kultur- og sosialpsykologi, Kognitiv psykologi, Sosialpsykologi, Personlighetspsykologi
Ernst, Gernot Walter Forsker +47 48072777 (mob) g.w.ernst@psykologi.uio.no Nevrovitenskap, Klinisk nevropsykologi, Avdeling for metode arbeids- kultur- og sosialpsykologi
Fostervold, Knut Inge Førsteamanuensis, Fagavdelingsleder +47-22845057 +47-90947827 (mob) k.i.fostervold@psykologi.uio.no Arbeids- og organisasjonspsykologi, Metode, Avdeling for metode arbeids- kultur- og sosialpsykologi
Gundersen, Aleksander Bjørge Stipendiat +47 48470898 (mob) a.b.gundersen@psykologi.uio.no Avdeling for metode arbeids- kultur- og sosialpsykologi, Sosialpsykologi, Kultur- og samfunnspsykologi, Kvantitativ metode
Hafstad, Marius Stipendiat +47 22845195 +47 48275350 (mob) +47-482 75 350 marius.hafstad@psykologi.uio.no Avdeling for metode arbeids- kultur- og sosialpsykologi
Hoff, Thomas Professor +47 22845228 +47 41000400 (mob) thomas.hoff@psykologi.uio.no Arbeids- og organisasjonspsykologi, Avdeling for metode arbeids- kultur- og sosialpsykologi
Kunst, Jonas R. Professor +47 22845069 +47 45670094 (mob) j.r.kunst@psykologi.uio.no Sosialpsykologi, Kultur- og samfunnspsykologi, Avdeling for metode arbeids- kultur- og sosialpsykologi
Leknes, Siri Professor +47-92622872 siri.leknes@psykologi.uio.no Kognitiv psykologi og nevropsykologi, Helsepsykologi, Sosialpsykologi, Avdeling for metode arbeids- kultur- og sosialpsykologi
Liu, Hang hang.liu@psykologi.uio.no Kognitiv psykologi, Avdeling for metode arbeids- kultur- og sosialpsykologi
Madsen, Ole Jacob Professor +47 22845240 41105231 o.j.madsen@psykologi.uio.no Kultur- og samfunnspsykologi, Kritisk psykologi, Avdeling for metode arbeids- kultur- og sosialpsykologi
Martinussen, Liva Jenny Stipendiat +47 41358377 (mob) l.j.martinussen@psykologi.uio.no Kognitiv psykologi, Beslutning- og bedømningspsykologi, Kvantitativ metode, utdanning, Avdeling for metode arbeids- kultur- og sosialpsykologi
Moss, Sigrun Marie Førsteamanuensis +47 22845150 +47 91135795 (mob) s.m.moss@psykologi.uio.no Kultur- og samfunnspsykologi, Sosialpsykologi, Avdeling for metode arbeids- kultur- og sosialpsykologi
Nakkerud, Erik Stipendiat +47 45231027 (mob) 45231027 erik.nakkerud@psykologi.uio.no Kultur- og samfunnspsykologi, Miljøpsykologi, Avdeling for metode arbeids- kultur- og sosialpsykologi
Obaidi, Milan Førsteamanuensis +474542474437 (mob) milanob@psykologi.uio.no Avdeling for metode arbeids- kultur- og sosialpsykologi, Kultur- og samfunnspsykologi, Politisk psykologi, Personlighetspsykologi
Omland, Guro Brokke Førsteamanuensis +47 22845232 +47 41425264 (mob) g.b.omland@psykologi.uio.no Avdeling for metode arbeids- kultur- og sosialpsykologi, Kultur- og samfunnspsykologi, Kritisk psykologi, Utviklingspsykologi
Pich, Olivia Stipendiat +3162856691 (mob) olivia.pich@psykologi.uio.no Avdeling for metode arbeids- kultur- og sosialpsykologi, Sosialpsykologi, Kultur- og samfunnspsykologi, Politisk psykologi
Raeder, Sabine Professor +47 22845121 +47 95173590 (mob) sabine.raeder@psykologi.uio.no Arbeids- og organisasjonspsykologi, Avdeling for metode arbeids- kultur- og sosialpsykologi
Reber, Rolf Professor +47-22845186 rolf.reber@psykologi.uio.no Kognitiv psykologi og nevropsykologi, Avdeling for metode arbeids- kultur- og sosialpsykologi
Richter, Jasmin jasmin.richter@psykologi.uio.no Avdeling for metode arbeids- kultur- og sosialpsykologi, Sosialpsykologi, Kognitiv psykologi
Schubert, Thomas Wolfgang Professor +47 46299581 (mob) t.w.schubert@psykologi.uio.no Sosialpsykologi, Avdeling for metode arbeids- kultur- og sosialpsykologi
Seibt, Beate Avdelingsleder for metode, arbeids-, kultur- og sosialpsykologi +47-22845147 beate.seibt@psykologi.uio.no Sosialpsykologi, Avdeling for metode arbeids- kultur- og sosialpsykologi
Thomsen, Lotte Professor +47-22845176 lotte.thomsen@psykologi.uio.no Sosialpsykologi, Avdeling for metode arbeids- kultur- og sosialpsykologi
Torvik, Fartein Ask Førsteamanuensis +47 46660800 (mob) 21 07 83 07 (kontor) f.a.torvik@psykologi.uio.no Avdeling for metode arbeids- kultur- og sosialpsykologi
Ulleberg, Pål Førsteamanuensis +47 22845339 +47 99223568 (mob) +47-99223568 pal.ulleberg@psykologi.uio.no Arbeids- og organisasjonspsykologi, Metode, Avdeling for metode arbeids- kultur- og sosialpsykologi
Ummak, Esra Forsker esra.ummak@psykologi.uio.no Avdeling for metode arbeids- kultur- og sosialpsykologi, Sosialpsykologi, Kultur- og samfunnspsykologi