Personer med emneord «Interreligiøse studier - Religionsdialog»

Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Safet Bektovic Bektovic, Safet Førsteamanuensis +47-22850357 safet.bektovic@teologi.uio.no Religionsfilosofi, Islam, Interreligiøse studier - Religionsdialog
Bilde av Anne Hege Grung Grung, Anne Hege Førsteamanuensis 22850342 annehg@teologi.uio.no Kjønn og teologi, Islam, Hermeneutikk, Interreligiøse studier - Religionsdialog, Kjønnsteori
Bilde av Vebjørn L. Horsfjord Horsfjord, Vebjørn L. Postdoktor 22850376 +47 975 15 075 vebjorn.horsfjord@teologi.uio.no Religion og politikk, Interreligiøse studier - Religionsdialog, Sekularitet
Bilde av Sven Thore Kloster Kloster, Sven Thore Stipendiat +47-22850362 48256847 48256847 s.t.kloster@teologi.uio.no Interreligiøse studier - Religionsdialog, Kontekstuell teologi, Dogmatikk, Religion og politikk, Hermeneutikk, Systematisk teologi, Religionsfilosofi, Protestantisme
Bilde av Oddbjørn Birger Leirvik Leirvik, Oddbjørn Birger Professor +47-22850363 +47 97173541 o.b.leirvik@teologi.uio.no Interreligiøse studier - Religionsdialog, Islam, Jesus, Religion i skolen, Religion og politikk, Sekularitet, samvittighet
Bilde av Amina Selimovic Selimovic, Amina Stipendiat +47-22850388 amina.selimovic@teologi.uio.no Islam, Kjønnsteori, Interreligiøse studier - Religionsdialog
Bilde av Farhan Shah Shah, Farhan Stipendiat +47-97798400 farhan.shah@teologi.uio.no Islam, Religionsfilosofi, Interreligiøse studier - Religionsdialog, Filosofi
Bilde av Notto R. Thelle Thelle, Notto R. Seniorprofessor (emeritus) 32788351 40287458 notto.thelle@teologi.uio.no Religion og litteratur, Buddhisme, Kontekstuell teologi, Nyreligiøsitet, Visdomslitteratur, Komparative religionsstudier, Interreligiøse studier - Religionsdialog, Historiske religionsstudier, Systematisk teologi